Yenimahalle York Servisi

 

14Klimalar hayatımızın bir parçası olmuş durumda. Yazın serinlemek için kullanacağımız gibi kışın da ısınmak için kullanabilmekteyiz klimalarımızı.

Tabi bu verimi almak için de cihazın sürekli gözetim altında olarak bakımlarının yapılması gerekir. Gazı eksik , filitreleri dolmuş , kirli cihazlardan verim almak imkansızdır. Üstelik bu durular sağlığımızı da olumsuz etkiler.

Yenimahalle York Servisi olarak bakım onarım yer değişimi ve demontaj işlemleriniz için haftanın tüm günleri , pazar da dahil olmak üzere hizmet vermektedir. Klitemizden asla ödün vermemek en önemli ilkemizdir.

Personel eğitimlerine önem verdiğimiz için , her yıl ortalama 2 sefer olmak üzere ustalarımızın eğitimlerini tazelemekteyiz. Tam donanımlı araçlarımızla Yenimahalleye bölgesine karış karış servis hizmeti ulaştırmaktayız. Genelde servis hizmetlerimizi aynı gün noktalamakla beraber bazı durumlarda yapılacak işe göre işleminiz birkaç gün sürebilmektedir. Kaliteli Servis hizmetlerimizden sınırsızca yararlanabilmeniz için telefon açarak kayıt oluşturabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir