Mamak York Servisi

 

14York klimalar sektörün öne cıkan , kaliteli markalarındandır.Mamak York Servisi ismi ile yaklaşık 20 senedir arızalarınıza kalıcı çözümler üretmekteyiz.

Yaptığımız işlerin kalitesine o kadar çok güveniyoruz ki işlem bitiminde 1 yıl garanti sunuyoruz. Soğutmayan cihazlarınız bakımsız olabilir , gazı yetersiz gelebilir , veya başka bir problem olabilir. Bu sorunların kontrolü için servisimizi arayarak randevu alabilirsiniz.

Adresiniz ekiplerimize iletildikten kısa bir süre sonra yanınızda olacak teknisyenlerimiz sorun çıkaran ürünün arıza tespiti için çalışma başlatacaktır.

Tespit işlemi neticesinde onayınız alınarak tamir işlemi başlatılır. Kötü sürprizlerle karşılaşmamanız adına tahmini masrafınız tarafınıza iletilir.

İzin vermeniz neticesinde tahminen aynı gün içerisinde tamir işleminiz bitirilir ve cihaz kullanımınıza sunulur. Kapıda pos ile ödeme kolaylığı da sunan işletmemiz sizi nakit para taşıma mecburiyetinden de kurtarmaktadır…Güvenilir ve kaliteli servis hizmetlerimizden sonuna kadar yararlanmak için lütfen randevu alınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir