Keçiören York Servisi

 

14Klima Arızalarınız , montajlarınız , demontajlarınız ve bakımlarınız için uzun yıllar önce kurulan servisimiz Keçiören bölgesinde kaliteli servis hizmetleri sunmaya devam eden Keçiören York Servisi , yaklaşık 20 yıldır faaliyetlerini aralıksız sürdürmektedir.

Klima satın alırken keşif yaptırmanızı önermekteyiz. En yüksek verimi alarak ekonomik kullanım için kullanılacak cihazın kapasitesi , takılacak cephe , borulama mesafesi çok önemlidir.

Uzman teknisyenlerin ölçümleri ile ideal montaj yapılarak hem tasarruflu kullanım sağlarsınız hem de boş yere cihaz bedeli ödemezsiniz.montaj yapacak ekiplerin de işinin ehli olması göz ardı edilmemesi gereken konuların başında gelir.

Kullanacağınız alanın büyüklüğüne göre duvar tipi split , tavan tipi veya salon tipi klimaları tercih edebilirsiniz. Son yıllarda gelişen teknoloji ile birlikte ürünlerin de minimum enerji sarf etmesi sağlanmıştır.

Bunun yanı sıra tablo biçimi cihazlar üretilerek dekorasyon anlamında da kullanım sağlanmaktadır.Keçiören York Servisi olarak klima bakım onarım tamir montaj ve demontaj işleriniz için sürekli hazır ve donanımlı olduğumuzu belirtmek isteriz. Servis hizmatlerimizden faydalanmak için lütfen randevu alınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir