Gölbaşı York Servisi

 

88Gölbaşı York Servisi klima arıza , montaj demontaj , gaz dolumu ve tamirat işleriniz için kurulmuş , sektörün öncü ve yenilikci firmalarındandır.

Servis anlayışımız müşteri memnuniyeti odaklı olmakla beraber , her koşulda güveninizi kazanmak üzerine kurulmuştur. Yapılan tüm onarımları garantimiz altına alarak siz değerli müşterilerimizin ileri tarihlerde aynı arızayı yaşaması halinde ücret ödemeden tamir işlemi gerçekleştirmesini sağlıyor ve böylelikle bütcenize ekstra yük gelmesine engel oluyoruz.

York marka klimalar kalitesi ile ön plana çıkarak , tüketiciler tarafından en çok tercih edilen ürünler sıralamasında ön sıralara sahiptir. Bu sebeple oluşan servis ihtiyacını da Gölbaşı York Servisi olarak bir nebze kapatmaktayız..

Civar ilçe ve semtlere de ekip göndererek markamız ürünlerinde oluşabilecek arızaları gidermede hassas davranmaktayız.Titiz ve prensipli çalışma şeklimizle tamiratınızı bir kerede ve kesin sonuca bağlayarak gerçekleştirmekteyiz.

Sizlerin memnuniyeti bizleri oldukca fazla sevindirmektedir. Soğuk hava alamadığınız , düşük performans gösteren , arızalı veya sorunlu ürünlerinizin her türlü onarım ihtiyacı için bizi arayarak randevu alabilirsiniz. Sizlere hizmet etmek bizi onurlandıracaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir