Etlik York Servisi

 

14Etlik York Servisi 20 yıldır başarılı çalışmalara imza atan , alanında sürekli gelişim gösteren , müşteri memnuniyeti odaklı çalışan , prensiplere önem veren ve uygulayan seçkin bir servistir.

Klima kullanımına başlamadan önce mutlaka kullanım kılavuzlarını okuyarak orada yazan maddeleri tek tek uygulamalı ve ondan sonra kullanıma geçilmelidir.

Doğru kullanım ile en yüksek verimi alabileceğimizi unutmamalıyız. Ayrıca klima satın almadan önce seçici davranmakta fayda olduğunu da dikkate almalıyız.

Son yıllarda klima kullanının artması ile birlikte sektörde bir çok üretici üretime geçmiştir. Tüketiciler bazı ürünleri sırf fiyatı ucuz diye satın alarak hem paralarını hem de sağlıklarını riske atmaktadırlar. Yor klimalar kalitesi ile kendini ispatlamış uzun kullanım ömürlü ve kaliteli cihazlardır.

Bizim görevimiz de bu ürünlerin satış sonrası servis işlerini yapmaktır. Bakım onarım gaz dolumu montaj ve demontaj işleriniz için ulaşabileceğiniz servisimiz yeterli derecede ekip sayısı ile de sizleri çok bekletmeden sorunlarınıza müdahale edebilmektedir. Çağrı merkezimizi arayarak oluşturacağınız kayıt neticesinde teknisyenlerimiz sizlere derhal ulaşarak sorunlarınıza çare olacaktır..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir