Eryaman York Servisi

 

14Eryaman York Servisi bakım , onarım , yedek parça , demontaj ve montaj işleriniz için yılın hemen hemen her günü hizmetinizdedir.  Ankaranın son yıllarda hızla büyüyen , kozmopolit bir yapıya sahip kaliteli semtlerindendir.

Her semtte olduğu gibi Eryaman bölgesinde de klima kullanımı oldukca yaygındır. Kavurucu yaz günlerinin bunaltıcı sıcaklarından korunmanın en etkili yolu klima kullanmaktır. Fakat bu cihazları doğru kullanmak hayati önem taşır.

Bunların başında bakım gelmektedir , bakımsız klimaların geri dönüşü olmayan sağlık sorunlarına yol açabileceğini kesinlikle aklınızdan çıkartmayınız. Ortam sıcaklığının en ideal derecesi 22 veya 23 dür. Bu sıcaklıkların dışına cıkıldıgında vücudumuz rahatsızlık duyar.

Ya üşürüz ya da terleriz. Klima kullanımında en önemsenmesi gereken durumların başında ortamı çok soğutmamak gelmektedir. Sicak havadan gelip birden soğutulmuş ortama girersek vücut dengesini şaşırır ve olumsuz tepki verir.

Ayrıca kimyasal bakım uygulanması da büyük önem taşımaktadır.Sağlık sorunları yaşamamızın kesinlikle önüne geçen bu temizlik uygulamaları yılda en az 1 kere yapılmalıdır. Kombi arıza onarımı ve bakım işleri ile de hizmetinizde olan işletmemiz size bir telefon kadar yakındır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir