Emek York Servisi

 

13Emek York Servisi koşulsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutan kaliteli hizmet anlayışına sahip , güven duyabileceğiniz bir işletmedir.

Klima bakımı , arıza giderilmesi , montaj ve demontaj işleriniz için hizmet alabileceğiniz firmamız uzun yılların verdiği tecrübe ile işlerini kusursuz yürütmektedir.

Ekonomik fiyatlarımız ve kesin sonuca ulaşan çalışmalarımız ile sektörde rakiplerimizin önüne geçerek her zaman en çok tercih edilen servis olma ünvanını almamızı siz değerli müşterilerimiz vasıtası ile sağladık.

Bizi diğer servislerden ayıran özelliklerin başında dürüst ve güvenilir olmamız gelmektedir. Tamirat işlemlerinde asla gereksiz yere malzeme değiştirilmez ve böylelikle bütcenizde gereksiz yere masraf oluşmaz.

Sizlerden gelecek olan teknik sorulara eksiksiz cevap verme kabiliyeti ve donanımına sahip olan teknisyenlerimiz güler yüzleri ile de beğeninizi ve takdirinizi her zaman kazanmıştır. Çağrı merkezlerimiz geç saatlere kadar çalışarak sizlerden gelecek olan randevu taleplerini değerlendirmektedir. Pazar günleri dahi hizmet veren personellerimiz sizleri mutlu edebilmek için tüm gayreti göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir