Dikmen York Servisi

 

88Dikmen York Servisi sistemli ve prensipli çalışmaları sayesinde bu günlere gelmeyi başarmış ve sektörde kendisine sağlam bir yer edinmiştir.

Evlerimizde ve işyerlerimizde kullandığımız klimalar sağlık ve konforumuz açısından üretilmiş son derece önemli cihazlardır. Doğru kullanımla klima cihazları yaşam standardımızı yükseltir.

İnsan vücudu için ortam sıcaklığının ortalama 22 veya 23 derece olması gerekir. Bu değerlerin altına inilirse üşürüz , üzerine çıkılırsa da bunalırız ve terleriz. Klimalar bu durumu dengelemek için kullanılır.

Doğru seçim yaparak satın alacağımız cihazlar unutmayınız ki en yüksek performansı sağlar.Onun içindir ki satın alama işlemi yapmadan önce ilgili servisinizden keşif yapmasını isteyiniz.

Sıcak yaz günleri öncesi klima bakımınızın gerçekleştirilmesi de şarttır.Aşırı sıcakların olduğu dönemde verim almak için mutlaka bakım ve kontrollerinizi yaptırınız. Bu sayede hem cihazın ömrü uzun olur hem de siz olmadık zamanda kötü bir sürprizle karşılaşmazsınız. Kapıda pos ile ödeme kolaylığı da sunan servisimizin seçkin hizmetlerinden yararlanmak için lütfen randevu alınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir