Çayyolu York Servisi

 

13York klimalar kalitesi ile öne çıkmaktadır.Kullanım kolaylığı , düşük enerji sarfiyatı , kolay kolay sorun açmamsı ürünü tercih edilir hale getirmektedir.

Uygun fiyatları ile de tercih sebebinin başında gelir..Her elektronik cihazda olacağı gibi klimalarınızda da arıza meydana gelebilir veya bakım ihtiyacı oluşabilir.

İşte bu noktada, Çayyolu sakinlerinin klima bakım onarım ihtiyacı için kurulan Çayyolu York Servisi isimli işletmemiz uzun yıllara dayanan tecrübesi ile sizlere hizmet etmenin mutluluğunu taşımaktadır. Klimalarınızda başlıca oluşabilecek arızaların başında soğtmama , su damlatma ,sesli – gürültülü çalışma gibi sornlar gelir.

Veya bakım yapılası , bakım zamanı gelir cihazlarınzın ya da yer değişimi montaj demontaj gibi işlemleriniz olabilir. Bu sorunlarla karşılaşır karşılaşmaz hemen bizi arayabilirsiniz. Yaz sıcaklarında cihazın arıza açması moralinizi bozabilir , ama hiç dert etmeyin.

Servisimiz eğitimli ve uzman personelleri ile haftanın 7 günü hizmetinizdedir. Tek yapmanız gereken şey randevu almaktır.Gerisini bize bırakın. En dğru müdahaleleri yaparak ürünü tekrar keyifle kullanmanızı sağlarız…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir