Batıkent York Servisi

 

14York ürünleri tüketiciler tarafından en çok tercih edilen markaların başında gelmektedir. Düşük elektrik sarfiyatı , ekonomik kullanımı ve uzun ömürleri ile dikkat çeken bu ürünler zaman içinde arıza açabilir veya bakım isteyebilir.

Bu amaçla yaklaşık 20 yıl önce kurulan işletmemiz York marka cihazlarınızın servis işlerini yapmaktadır.Klima kullanımı son yıllarda oldukca yaygınlaştı .

Mevsimlerin değişmesi ile birlikte aşırı sıcakların oluşması klimam kullanımımızı da kaçınılmaz kılmıştır.Sektörde üretim yapan pek çok firma olmasına karşılık fiyat ve dayanıklılık karşılaştırıldığında markamız açık ara önde gelmektedir.

Batıkent York Servis adi ile kurulmuş olan servisimiz bakım ve onarım işlerinizde ilk tercih edilen firma olmaktadır. Bunun sebei ise yapılan işlerimizin kalitesinden gelmektedir.

Sıcak günlerde konforlu bir serinlik elde etmek için bakım yaptırmayı unutmamanızı şiddetle tavsiye ederiz. Yılda en az 1 kere yapılması gereken bu bakımlar sağlığınızı da olumlu yönde etkileyerek sizleri olası hastalıklardan uzak tutar..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir