Altındağ York Servisi

 

14York klimalar kalitesi ve kullanım kolaylığı ile öne çıkmaktadır.Sıcak günlerin kurtarıcısı olan klimaları alırken dikkat etmemiz gereken bazı konular vardır.

Sektörde üretim yapan bir çok firma olması sebebi ile satın alımların hemen öncesinde küçük bir araştırma yaparak servis yaygınlığı ne durumda , yedek parça stoğu yeterlimi ,ürün uzun ömürlü mü ve kullanıcıların yorumları nasıldır gibi konuları soruşturmalıyız.

Bilinçli tüketiciler zaten bu hususlara dikkat ediyor ve bu sayede kendilerini ve bütcelerini koruma altına alıyorlar. Klimalar sık sık değiştirdiğimiz ürünler olmadığı için seçerken de dikkatli olalıyız.

Altındağ York Klima Servisi olarak bizim görevimiz de bakım sonrası servis hizmetlerini yürütmektir. Bakım montaj arıza giderilmesi ve demontaj işlemleriniz için destek alabileceğiniz işletmemiz yılın 365 günü hizmet vererek siz değerli müşterilerinin sorunlarını en kısa sürede çözmektedir. Profesyonel servis hizmetlerimizden sonuna kadar yararlanabilmek için çağrı merkezimizi arayarak randevu alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir